Sanat Sokağı

Okulumuzda öğrencilerin kullanımına açık Sanat Sokağı alanımızda, görsel sanatlar atölyeleri, müzik atölyesi, drama , satranç atölyelerinde her bir öğrenci, öğretmenleriyle atölyelerinde uygun ve yeterli fiziki imkânlar içerisinde grup çalışmalarımız dışında neredeyse bireysel olarak öğretmenleriyle çalışmalar yapmaktadır. Odalarımız, müzik odası, görsel sanatlar odası, ve drama/tiyatro çalışmalarının yapıldığı atölye ve konferans salonu ile sanat eğitimi yapılmaktadır.

Her türlü sanatsal etkinliğin gerçekleştirildiği profesyonel teknik donanımlı konferans salonumuz toplam 320 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sınıf, veli, öğretmen ve okul yönetim kurulu toplantıları yapılır. Eğitim öğretimdeki planlamalar belirlenerek kararlar alınır.

Comments are closed.
İSTEK Osmaniye Okulları
Okulumuz Kuruluşundan bu yana Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, cumhuriyetin değerlerini savunan ve Türkiye’nin en gözde üniversitelerinden biri olan Yeditepe Üniversitesini de bünyesinde barındıran İstek Vakfı’na ait İSTEK Okulları imtiyaz hakkını alarak İSTEK Osmaniye Okulları ismi ile eğitim öğretim sürecine devam etmektedir.
HAKKIMIZDA