Kitap & Kıyafet

Etkili eğitimde kullanılan tüm Türkçe ve yabancı dil kitapları, online eğitim materyalleri ve eğitim CD’leri gibi görsel ve işitsel donanımlar Satın alma Departmanımız tarafından temin edilmektedir. İSTEK Okulları, Türkiye’nin seçkin distribütörleri ve dünyanın lider yayıncı kuruluşları ile çalışmaktadır. Ayrıca İSTEK Okulları Kütüphanelerinde öğrencilerimizin hizmetine sunulan kitap, basılı ve online süreli yayınlar ile elektronik veri tabanları lisans anlaşmaları çerçevesinde temin edilerek koleksiyona eklenmektedir.

İSTEK Okulları’nda kullanılan öğrenci kıyafetleri Türkiye’nin önde gelen okul kıyafetleri üreticisi tekstil firmaları tarafından üst giyim kumaşları %100 pamuk hijyenik ve terin dışarı atılmasını sağlayan özel kumaşlardan ürettirilmektedir. Kıyafetlerimiz kanserojen madde içermeyen, azottan arındırılmış, organik boyayla boyanmış ve nefes alan giysilerdir. Pantolon ve etek gibi alt giyim kumaşları İSTEK Özel Konseptiyle, %97 pamuk ve % 3 lycra (likra) kumaştan çift yıkamalı olarak ürettirilmektedir. Üretimde kullanılan kumaşların tamamı onaylı laboratuvarlarda fiziksel ve kimyasal testlerden geçmektedir. Kıyafetlerin dayanıklılığının artması için yıkama talimatlarına uyularak ve uygun deterjan kullanılarak yıkanması ürünün daha uzun süre kullanılmasını sağlayacaktır. Okul kıyafetlerinde yapılan çeşitli kalıp çalışmalarıyla her yaş grubuna hitap eden ölçü seçenekleri mevcuttur. Ürünlerimiz İSTEK öğrencileri için özel olarak imal edilir.

İSTEK Osmaniye Okulları
Okulumuz Kuruluşundan bu yana Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, cumhuriyetin değerlerini savunan ve Türkiye’nin en gözde üniversitelerinden biri olan Yeditepe Üniversitesini de bünyesinde barındıran İstek Vakfı’na ait İSTEK Okulları imtiyaz hakkını alarak İSTEK Osmaniye Okulları ismi ile eğitim öğretim sürecine devam etmektedir.
HAKKIMIZDA